| AlexMAV a întrebat:

Vreau sa slabesc putin la burtica(Nu-s gras, dar putin asa oleaca acolo laughing ) Ce exercitii as putea face? Ce diete mi-ati recomanda.
Si mai vreau sa slabesc la fund. Ce as putea face in afara de alergare de 30 de min pe zi?
FUNDA cel mai bun

1 răspuns:
| Barbie a răspuns:

Unu la mana nu mai manca mancare ce contin emulte calorii, baga salate multe, peste, adica mancare usoara, taie de pe lista dulciurile si du-te neaparat la sala, sau fa activitati ce necesita efort fizilc, fotbal, volei, seara fa 30-40 abdomene