| Geo_4096 a întrebat:

Am si eu o problema. Acum ceva timp mi-am pus in cap sa mai slabesc putin.Si asta am si facut...am slabit dar nu acolo unde vroiam eu(la burtica) ci in alte parti. Acum am ramas cu un fund foarte micsad si vreau sa-l am putin mai mare. Ce exercitii crederti ca as putea sa fac pentru a m`i se mai bomba putin fundu`?hee hee

big grin

Răspuns Câştigător
| lorely1308 a răspuns:

Eu zic pentru inceput sa mananci iar ca inainte:d dar nu exagerathappy Iar can pui inapoi pe tine, incearca sa dai burtik jos facand abdomene, dimineata sa bei o cafea, sau un ceai si 2 biscuiti sau un fruct, la amiaza niste cereale, un fruct, sa bei foarte mulet lichide, si o sa reusesti. Dupa ora 6 sa nu mananci mult si greu, eventual tot niste frucet, daca simti ca`ti este foamehappy Eu asa fac si scap de burtik! Succes!

3 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Iti recomand winsor pilates buns and thighs

| lorely1308 a răspuns:

Scuze pentru greselibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi pe bicicleta medicinala sau normala pentru a dezvolta muschii fesieri si poti face un implant eventual happy