| WonderGirl7 a întrebat:

Saluttt!
Băieți, ce preferați dintre brunete, șatene, roșcate si blonde(blond natural nu vopsit)? Par drept, ondulat sau creț?
Dar culoarea ochilor?
Albastru, verde, hazel sau caprui?

41 răspunsuri:
| Bruno92 a răspuns:

Blonde cu ochi albaștri, par natural evident și părul drept în general imi plac fetele cu ochi albaștri doar că prefer blondele.

| AlexSiPunct a răspuns:

Personalitatea. bate orice trasatura fizica. Atunci cand te atrage caracterul unui om nu dai mare importanta pe aspectul lui. Dar asa ca un bonus(si sa-ti raspund la intrebare) o sa zic satene cu parul ondulat si ochii verzi/albastrii.

| Digikey a răspuns:

Culoarea ochilor se observa doar daca au sanii mici.

| WonderGirl7 explică (pentru Bruno92):

Hihi, mie îmi plac blonzii cu ochii albastri.
?

| RKBlue a răspuns:

Niciuna.

| Celcestietot a răspuns:

Buna! Nu va mai obositi mai fetelor cu intrebari legate de preferinte, ca nu conteaza cum ai culoarea parului sau a ochilor, ci sa iti stea bine cool.

| RAY a răspuns:

Nici una, ce sens sa preferi ceva daca nu atragi sexul opus, intreabai pe aia de care iti place tie

| WonderGirl7 explică (pentru Celcestietot):

Drăguț din partea ta

| Bruno92 a răspuns (pentru WonderGirl7):

Fiecare cu preferințele lui. Atunci îți doresc succes in a găsi blonzi.
Am uitat sa menționez că îmi plac fetele timide

| WonderGirl7 explică (pentru Bruno92):

Merci mult.
Din păcate eu sunt fata aia
abia aștept sa ma mai '' dezghet'' si eu puțin

| Bruno92 a răspuns (pentru WonderGirl7):

Și eu sunt puțin timid, nu vrei sa ne dezghețăm împreună?:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să fie oricum, numai blondă cu ochii albaștri să nu fie straight face

Depinde de cum ești tu, trebuie să-ți găsești culoarea și coafura care ți se potrivește ție, asta este ceea ce face diferența, ăsta e lucrul care îl face pe un băiat să prefere o anumită culoare a părului sau o anumită coafură.

Eu, prefer brunetele, șatenele sau roșcatele cu părul drept sau ondulat, chiar și mai scurt și cu orice culoare a ochilor.
Îmi plac și blondele, dar să nu fie cu ochii albaștri :*

| Celcestietot a răspuns (pentru WonderGirl7):

Multumesc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi si pentru mine preferinta generala ar fi blond sau roscat cu ochi albastri sau verzi, aproape mereu persoanele de care chiar mi-a placut nu au avut niciuna nici alta. Nu o sa gasesti persoana pe care ti-o desenezi tu in minte, dar vei gasi pe cineva care va fi fix ce nu te asteptai sa iti placa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blondele cu ochi albaștri, le ador. dar e ok și o bruneta daca are caracter.

| Castoru2 a răspuns:

Sincer daca e de treaba nu prea conteaza.Am si preferinte la aspect dar cred ca e mai importanta e personalitatea.Dar cred ca as alege satena, par drept si orice culoare a ochilor

| MihaiV01 a răspuns:

Brunetele si satenele
Sunt mai drăguțe, inteligente, frumoase, amabile si responsabile

| WonderGirl7 explică (pentru anonim_4396):

Omg, dar de ce?
ti o făcut una ceva mai nașpa sau ti se par prea '' reci''?
?

| WonderGirl7 explică (pentru Bruno92):

Am râs mai mult decât trebuia.
Mercii

| Bruno92 a răspuns (pentru WonderGirl7):

Te asigur că dacă ai fi in preajma mea te as face sa te simți confortabil timiduto happy eu te aștept, daca vrei sa vii la mine bea un Red Bull sa capeți aripi.
Mă bucur că te-am făcut sa razi.happy

| lussa a răspuns:

Mă simt ca la fast food. Ketchup sau muștar, cartofi sau salată?

| WonderGirl7 explică (pentru lussa):

?
bună asta

| PainTech a răspuns:

Blonde cu ochii mari, culoarea nu conteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru WonderGirl7):

De mic mi-au plăcut brunetele, toți prietenii mei se uitau la blonde cu ochii albaștri și eu mă uitam la brunete, și eram neînțeles laughing
Toate experiențele cu blonde pe care le-am avut, și amoroase, și prietenii sau cunoștințe/vecine au fost urâte, aproape toate aveau mentalitate de panaramă, adică, toate erau genul ăla de persoane care ling acolo pentru interesele lor, și există doar la bine, la rău, te-au salutat, și ele cred că viața așa trebuie trăită. straight face
Dar, eu nu generalizez în viață atunci când vine vorba de persoane, sunt deschis în a cunoaște, după, dacă o să mi se confirme mai o dată ceea ce simt, aia e.
Dar am cunoscut și persoane ok, să nu mă înțelegi greșit, n-are cum să fie toate așa laughing

| Ineys a răspuns:

Sa n-aiba fata prea stramba, restul variabilelor nu conteaza. Par/ochi, culorile astea se schimba usor acum. Chiar si la ochi iti poti schimba culoarea ( permanent ).

| cristi202 a răspuns:

As fi preferat blonda cu ochi mari, albastri. Dar a iesit sa fie (la a mea sotie) bruneta cu ochi caprui. Dar, ah, privirea aceea, n-o intilnesc nici la un milion de femei. ☺
Eu cred ca nu parul sau ochii ar trebui sa fie criterii de selectie. Cum te intelegi cu ea, cum te potrivesti cu ea, conteaza mult mai mult decat niste aspecte fizice. Si pentru acestea ai nevoie de alte criterii de selectie. S-ar putea ca, daca tii mortis sa fie blonda, sa ratezi o relatie extraordinara ce o poti avea cu o roscata, chiar daca poate nu iti prea plac roscatele.

| Justme1997 a răspuns:

Îmi plac tipii blonzi cu ochi albastri dar am părea frați big grin

| WonderGirl7 explică (pentru cristi202):

Ce frumos din partea ta
?
frumos, frumos

| WonderGirl7 explică (pentru Justme1997):

Si mieee

| Ofiintă a răspuns (pentru anonim_4396):

"Imi plac și blondele, dar să nu fie cu ochii albaștri".
Multumesc pentru apreciere laughing