| WonderGirl7 a întrebat:

Saluttt!
Băieți, ce preferați dintre brunete, șatene, roșcate si blonde(blond natural nu vopsit)? Par drept, ondulat sau creț?
Dar culoarea ochilor?
Albastru, verde, hazel sau caprui?

41 răspunsuri:
| Theo94 a răspuns:

Blondele cu ochii albastri sau verzi prefer, dar daca arata bine si are o personalitate ok nu conteaza culoarea ochilor si a parului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ofiintă):

Îți recomand Garnier șaten deschis laughing

| Ofiintă a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce mi-ai recomanda?
Nu îmi mai vopsesc părul. Nu aș renunța la nuanța mea naturală pentru o cutie de vopsea de la garnier.

| WonderGirl7 explică (pentru Theo94):

Nooo, natural sunt blonda închis cu ochii caprui. un combo mai rar, dar exista
?

| WonderGirl7 explică (pentru Ofiintă):

Lasa te blondaaaa

| Ofiintă a răspuns (pentru WonderGirl7):

Nu mai am de gând să îmi vopsesc părul. Eu merg pe natural.
Tocmai ce am revenit la nuanța mea naturală si am scăpat în sfârșit de vopsea și păr decolorat.

| Theo94 a răspuns (pentru WonderGirl7):

"blonda închis" Esti satena?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ofiintă):

Ca să arăți mai bine happy
Glumesc, îți dai seama...
Oricum, trebuie să te placi tu și atunci când vrei să modifici ceva, la final, trebuie să-ți placă ție ceea ce vezi, fetele care își fac modificări ca să placă își strică aspectul de cele mai multe ori.

| Ofiintă a răspuns (pentru anonim_4396):

De cele mai multe ori apare asociată nuanța părului cu cel al ochilor. Majoritatea consideră că o nuanță închisă a ochilor și un păr deschis la culoare nu este o combinație prea fericită. La fel consideram și eu, asta a fost și motivul pentru care m-am vopsit într-o nuanță mai închisă in trecut.
In realitate, nuanța ochilor, cu cel al părului nu are legătura una cu alta din prisma armoniei culorilor.
Și nu este un blond deschis, vizez unul mai închis si neuniform cu mai multe nuanțe. Culoarea părului se completează cu nuanța tenului și nu cu cel al irisului.
Și in cazul meu, nu mă avantajează deloc nuanțele închise de păr. Mă fac să par mai palidă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ofiintă):

Ai ochii închiși la culoare happy
Credeam că ai ochii albaștri.
În cazul ăsta, îți recomand să rămâi așa laughing
Da, nu au legătură una cu cealaltă.

| WonderGirl7 explică (pentru Theo94):

Nope, am vrut sa zic ca nu blond din ala care bate spre alb sau gălbui, ci un blond auriu, mai nisipos
?