| ellaptk a întrebat:

Saluutt, fetelor spuneti-mi si mie ce fond de ten sa folosesc daca tenul meu are tendinte acneice.Totodata as vrea ceva care sa si acopere destul de bine.Am inteles ca cel mai bine ar fi unul lichid, insa intrebarea e CARE? ca sunt atatea... Funda happy

Răspuns Câştigător
| JustInCase_1628 a răspuns:

Primul pe care ti l-as recomanda este Clinique acne solutions, pentru ca ajuta la rezolvarea problemei cu acneea, iar daca iti doresti doar o acoperire buna incearca MAC studio fix fluid, VicHi Dermablend sau Revlon Colorstay.

5 răspunsuri:
| Cameliaa12 a răspuns:

Sfaturi practice si interesante gasesti aici http://www.frumusele.ro/......elea-ta/56

| liii a răspuns:

VicHi normaderm, special pentru tenul cu probleme.

| sufletista21 a răspuns:

Alege un skin foudation este un fond de ten mai cremos sau poti sa zici ca seamana cu o crema colorata.e mult mai buna decat fondu' de ten mai ales pentru cei cu tendinte acneice.

| Gagicaru a răspuns:

Dc nu iti place asa cum esti sau semeni cu Betty cea urata acu fara suparare

| ellaptk explică (pentru Gagicaru):

Nu e vorba ca nu imi place cum sunt dar cel putin iarna cat e timp friguros am cv probleme cu tenul si mai e nevoie si de cate un mic ajutor daca ma intelegi happy