| Mariii1 a întrebat:

Hei, eu nu folosesc machiaje des. Folosesc doar ruj, rimel si tus. As vrea sa incerc un fond de ten, si pudra. Imi spuneti cateva produse bune. Vreau sa acopere bine si sa fie mat. Multumesc

2 răspunsuri:
| 德尼莎 a răspuns:

Mie cel mai bun fond de ten mi se pare cel de la bbcream in caz ca iti iei de la bbcream i-al pe cel albastruiwinking

| EizaG a răspuns:

Hey! Ca fond de ten poti sa folosesti Affinimat de la Maybelline New York, e in jur de 35-40 lei, si ca pudra poti sa folosesti Stay Mate de la Rimmel London. Sper ca te-am ajutat :*