| Katherine307 a întrebat:

Saluuutbig grin
am o intrebare : GARNIER Nutrisee Creme, este decolorant?
Adica tipa aia de pe cutie e blonda si am citit pe peste tot si nu scrie ca e decolorant, scrie "Crema coloranta Nutritiva" si vreau sa stiu sa nu ma decolorezcrying((

Răspuns Câştigător
| LadyGA a răspuns:

Buna! nu, nu este decolorant. iti raspund si dau sfaturi deoarece lucreaz in lumea asta. bafta

| Katherine307 explică (pentru LadyGA):

Merciiibig hug

| LadyGA a răspuns (pentru Katherine307):

Nu ai pentru ce! happy dar totusi, esti sigura ca nu ti-ai cumparat o nuanta de blond?
tu vroiai sa te faci roscata, nu? ce pasii vrei sa urmezi? poate te pot ajuta happy

| Katherine307 explică (pentru LadyGA):

Paiii...nu stiu, adica vreau sa fiu roscatalaughing) si nu stiu cum sa fac... sa fie rosu aprins.big grin

| LadyGA a răspuns (pentru Katherine307):

Acum ce nuanta ai la par? stiu ca eu iti recomandasem brillance ...aia e buna pentru par mai inchis...