| Patty_8050 a întrebat:

Se gaseste vopsea colorata la farmacie? big grin As vrea un albastru si un turqoise. Si vreau sa stiu daca se prind bine pe par decolorat, cat tin si cat costa, vreau sa imi fac varfurile asabatting eyelashes Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| Geez a răspuns:

Exista nuantator de la movie colors si costa cam 15 lei. dureaza in jur de o saptamana sau poate chiar putin ma mult, depinde de par.Se gaseste la farmacie, dar si la magazinele cu cosmetice si produse de ingrijire.

Sfatul meu este sa nu incerci cu violet de gentiana sau albastru de metil deoarece dispar imediat din par... si iti vei face perna si hainele albastre sau mov, iar daca te prinde ploaia toata culoarea o sa se scurga pe tine si vei fi colorata ^_^.

| Patty_8050 explică (pentru Geez):

Multumesc mult :3

6 răspunsuri:
| ammona a răspuns:

Eu iti recomand sa incerci aici www.pisica-neagra.ro :)

| DayByDay a răspuns:

Pai eu mi-am facut varfurile cu albastru de metil tot de la farmacie si costa in jur de 3 lei. Daca le vrei mov, cauta violet de gentiana.

| DarkVillian a răspuns:

Da exista costa in jur de 20 de lei 25.Se prind destul de bine pe par decolorat.
Funda?

| Geez a răspuns:

Exista nuantator de la movie colors si costa cam 15 lei. dureaza in jur de o saptamana sau poate chiar putin ma mult, depinde de par.Se gaseste la farmacie, dar si la magazinele cu cosmetice si produse de ingrijire.

Sfatul meu este sa nu incerci cu violet de gentiana sau albastru de metil deoarece dispar imediat din par... si iti vei face perna si hainele albastre sau mov, iar daca te prinde ploaia toata culoarea o sa se scurga pe tine si vei fi colorata.

| Piitiic_Nicoo_1997 a răspuns:

Albastru de metilenbatting eyelashes maxim 5 lei. se ia la 3-4 spalari