| brokenangel16 a întrebat:

Se mai i-a caneala dupa haine? De fapt mi-am facut blugii cu caneala...blugii sunt alb cu negru si putin grii...astept raspuns.multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| grgdlk a răspuns:

Caneala? n am mai auzit de asa ceva, e vreo vopsea sau ai vrut sa scrii cerneala?

| Elianna a răspuns (pentru grgdlk):

Asta nu înseamnă că dacă nu ai auzit tu de acest cuvant, el nu există! Mai informează-te!"
http://dexonline.ro/definitie/c%C4%83neal%C4%83/paradigma

| grgdlk a răspuns (pentru Elianna):

Multumesc mult Eliana pentru grija care mi o porti ca eu sa fiu informat corect, dar daca citeai cu mai mare atentie ai fii observat ca n am zis ca nu exista, ba chiar am intrebat daca e o vopsea sau ceva...etc etc
Oricum iti multumesc:**