| t0xic1girl a întrebat:

Si. a decolorat cineva parul` dp mainibatting eyelashes? sunt efecte adverse?:-s

1 răspuns:
| dienuk a răspuns:

Citeste raspunsurile de aici.
http://www.TPU.ro/......-un-efect/
alte pareri:
eu zic ca cel mai bine ar fi sa-l decolorezi, din ce am eu si folosesc pentru parul de pe fata ( sprancene/mustata) contine praf si crema si se amesteca cele doua, cred ca asa ceva ar trebui, si eu las solutia cam 8 minute, Adevarul e ca si dupa decolorare trebuie repetata procedura cand vezi ca se inchide la culoare din nou, eu de obicei o repet la aprox o luna.

sau, m-as duce la salon sa ma decoloreze ele prima data apoi le-as fura tehnica.

si eu il decolorez, cu londa praf amestecat cu sticluta aia de care zici tu.
teoretic il lasi cat suporti, eu suport cam 5 minutele si se decoloreaza in acest timp. cam simti ca te arde pe piele
si da, se regenereaza si trebui sa te faci din nou la o luna-doua

bafta.