| Baton a întrebat:

Soramea m-a rugat sa intreb fetele de aici de pe TPU ce poate face ca unghiile ei sa fie mai albe
ma refer la cele care au crecut si se pot taia deoarece se ingalbenesc fara sa fumeze.
ea de fel nu fumeaza dar nu ii plac ca se ingalbenesc.
cel mai bun raspuns are funda.
la cel mai bun raspuns ma refer pe probate happy

Răspuns Câştigător
| Gabriela2011 a răspuns:

Pai posibil si cauza ojei sau lacului sa se ingalbeneasca. Cauta o oja mai buna sau un lac si fa-ti unghiile la 2-3 zile ( cat mai des). Si tot acelasi raspuns cu zeama de lamaie.

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Sa tine mainile inmuiate in zeama de lamaie.Lamaie albeste unghiile.

| Barajag a răspuns:

In fiecare seara iti poti freca unghiile cu felii de lamaie.Bafta!

| PufiCiufi a răspuns:

Stoarce o lamaie intr-un vas si sa-si puna unhile acolo si sa stea vreo 10 min in fiecare zi si o sa ii dispara galbeneata intr-o saptamana

| KaTtY a răspuns:

Buna

nici eu nu fumez si mi se ingalbenesc unghiile
sa incerce sa tina unghiile intr-o jumatate de lamaie

sau in clor

bafta!

| ZeRRo a răspuns:

Sa puna mana intr-un vas cu suc de lamaie si ele se albesc de la sine