| miLX a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste diete foarte eficente de slabit...trebuie sa slabesc urgent, in cel mult 2 luni.Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Almssy a răspuns:

Nu iti dau o dieta speciala, mananca doar: branza slaba, mere, lapte, iaurt, orez fiert, si carne, ceva sunca fara paine, apa multa ceva ex fizice, eu am facut un ex asa :deci te asezi pe spate, mainile sub spate, picioarele ricicate in aer la 90 grade si le apropii de cap apoi le asezi jos, e extrem de usor eu il mai fac din cand in cand dar nu tin niciodata dieta, am 13 anilaughing

| Mirela77 a răspuns:

Micul dejun /musli cu lapte degresat
10/un fruct
pranz/salata +pui la gratar(sau peste slab)
16/fructe
cina cel tarziu19/supa de legume sau o salata
la culcare daca simti ca ai foame un iaurt
la mine a functionat cu toate ca este plictisitor si simti o foame nebuna inprima saptamana.In 10 zile am slabit 7 kg.Succes