| eunutuu a întrebat:

Stie cineva ce se poarta in primavara lui 2010(adica acum)?

9 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu sunt si nici nu am fost niciodata in pas cu moda. Am alte ganduri mult mai importante. Nu -i important sa fii la moda, ci sa te simti bine in pielea ta. Sa fie haine de bun gust, nu extravagante!

| andytza a răspuns:

Se poarta haine inca, cel putin cred. E deja primavara? No ce a trecut timpul! Eu inca sunt la colectia de iarna laughing

| xoxo_9518 a răspuns:

Www.zsazsazsu.ro
blog.zsazsazsu.ro

| missprincess a răspuns:

Cel mai folosit este liliacul. Asorteaza-l cu bleumarin, maro si culoarea maslinei si foloseste accesorii potrivite. Foloseste culorile alb si crem de indata ce vremea se incalzeste. Nu conteaza ce faci, poarta o nuanta neutra!

Pantofii metalici, curelele si gentile sunt un mod interesant de a-ti lumina stilul. Ele sunt perfecte atat pentru o zi de plimbare sau una de munca, sau pentru o seara. Exista insa o diferenta: in acest sezon, stralucirea nu mai este atat de accentuata ca in trecut.

Tocurile de lemn sunt in sezon anul acesta, pentru ca fac piciorul sa para mai lung, mai subtire, si pentru ca merg de minune la fuste sau rochii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce haine, si culori, se poarta primavara si vara din 2010?

Răspuns utilizator avertizat
| ciprianbuc a răspuns:

Pe site-ul asta am vazut-o pe prietena mea ca se uita tot timpul. m-am uitat in arhiva si am gasit link-ul asta, vezi daca te ajuta. http://totulpentrufemei.ro/moda/pantalonii_tendinte_pentru_primavara

| byby01 a răspuns:

Se poarte jakete de piele, curele late si subtire sa scoata in evidenta talia, desing de leopard, fundite pe la incaltaminte, pietre stralucitoare (waroski) imprimate pe haine, cam astea si culori mai aprinse, sterse.