| Catalyna306 a întrebat:

Stie cineva o solutie pentru acnee acuta? creme, solutii(fara zinerit-l-am incercat si nu a avut efect). Nu vreau diete, doar creme care au o evicienta mare dar care nu ard tenul.Multumesc:*

2 răspunsuri:
| oanacatalina a răspuns:

Mergi la un dermatolog si el iti va da niste pilule, care sunt cea mai buna solutie, cu creme sau alte minuni nu prea merge... iti spun din proprie experienta. Daca acneea e agresiva, atunci trebuie sa fi si tu agresiva cu ea laughing la mine a functionat! Succes!

| adina20042007 a răspuns:

Produsele de la Ivatherm sunt foarte bune pentru acnee.succes!