| MorganaM a întrebat:

Stiti ceva salon ca lumea de machiaj in Brasov? Merg la o nunta si chiar am nevoie de cineva care se pricepe. Ultima data, m-a machiat asa de strident tipa, de aratam ca o vrajitoare de halloween

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu e nevoie sa te machiezi, vei atata asa la fel de frumoasa! Nu va face nimeni nici o observatie ca nu îl interesează nimeni!

| MorganaM explică (pentru untu):

Ba da. mireasa a zis ca eu sa nu vin la ea la nunta oricum, adica nemachiata! ca ce sunt eu?! si atunci trebuie sa ma machiez, iti dai seama

| untu a răspuns (pentru MorganaM):

Ai văzut ce prietena (mireasa) ai? In loc sa te ajute recomandand un salon bun de infrumusetare pentruun machiaj profesionist, a zis sa nu mai vii deloc nemachiata la nunta ei! Când am fost la nunta unui verișor de al meu, am văzut ca sunt doamne elegante machiate, dar si nemachiate si oricum sunt foarte frumoase! Mai bine nu mai mergi la nunta si ei o sa-i para rau pentru ce a facut!

| MorganaM explică (pentru untu):

E doar o verisoara. nu e prietena raised eyebrows

| MorganaM explică (pentru untu):

Nu pot sa nu merg pentru ca trebuie sa merg. e verisoara