| mihai9996 a întrebat:

Stiu ca este greu dar stie cineva un leac minune pt regenerarea parului..nu caderea ma intereseaza indesirea in principiu. ceva ce a functionat la voi happy

7 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Piata produselor de ingrijire a parului este de 83 miliarde de dolari anual.

Daca ar exista un leac minune la indemana oricui, aceasta piata uriasa ar disparea peste noapte. In concluzie, nu exista.

Tot ce poti face este sa incerci diferite tratamente, cu rabdare si cheltuiala, si sa speri ca unele vor da anumite rezultate.

Nu-ti imagina insa ca ti se va indesi miraculos parul.

| Florentina9210 a răspuns:

Sunt destule lotiuni tonice pentru as ceva. ''leac minune'', nu vei gasi nicaieri.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Ai visitat un salon?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba in farmacii-vei descoperi o gama larga si varianta de produse.

| kiri11 a răspuns:

Citeste opiniile despre produsul vivese senso duo - eu ti-l recomand pentru aceasta problema. Este practic si bun pentru toate problemele pielii scalpului si parului. Eu il folosesc si sunt multumita happy

| dragoseul a răspuns:

Du-te la un salon de frumusete profesional. Crede-ma ca te va ajuta cu aceasta problema.

| Amy37 a răspuns:

Incearca rogain sau equate de 2%! Amandoua contin minoxidil
Eu am facut 3 luni tratamentul dupa care multe fire de par si-u facut aparitia! Am fost foarte mutumita!