| Sarraa97 a întrebat:

Stiu ca mai este ceva pana in iunie dar am zis sa fiu pregatita din timplaughing in 8 iunie trebuie sa ma duc la un prieten pentru ca termina a12a si are festivitate. Dupa festivitatea de la scoala seara o sa fie distractie ( pe la noi uni mai zic bologas, dar mie nu imi place sa ii zic asa, imi place sa spun festivitate).El si cu familia lui invita pe cine vrea si asa...ok..treaba e ca nu stiu cum sa imi fac parul.big grin Vreau ceva simplu si usor de realizat dar intr-un fel sa atraga putin privirile.laughingam parul lung putin mai scurt de jumatea spatelu si putin ondulat ( nu imi place sa il las liber pentru ca mi se "umfla")

6 răspunsuri:
| Vladmen7 a răspuns:

Parerea mea de baiat faci un dus te usuci cu uscatoru si nu mai faci nimic cu el Eu iubesc asta la fete happy

| JustAHalfOfDevil a răspuns:

Fa-l cu placa, sau fa-l messy bun (coc dezordonat) aici e link-ul cum se face : http://www.youtube.com/watch?v=XkSQmwxu3zk sau un twisted ballerina bun : http://www.youtube.com/watch?v=IXwG7v3ddoA sper sa te ajute :*

| cipriannaaa a răspuns:

Fa-ti bucle la varfuri sau intinde-l cu placa si fa-ti 2 codite subtiri imbletite pe care la prinzi la spate sau daca tu chiar vrei sa-l prinzi fa-ti un coc. Sperca te-am ajutat! Funda? happy

| Sarraa97 explică (pentru cipriannaaa):

Am uitat sa mentionez ca nu prea imi sta parul cu placa decat vreo 2-3 ore.Am incercat cu tot felul de placi chiar si foarte scumpe dar.straight face