| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca sau deschis cateva standuri essence in Romania...dar am ghinion pentru ca la mine in oras nu a aparut(eu sunt din bacau)si nici nu cred ca o sa apara(desi imi dores enorm de mult) am auzit numai lucruri bune despre produsele lor+ ca au si un pret foarte bun..si vreau sa incerc un fond de ten(clear&matt)nu stiti un site de unde l-as putea comanda?

Răspuns Câştigător
| oo4099 a răspuns:

Draga mea am placerea de a te anunta ca in bacau exista stand essence.Mai exanct in magazinul Beauty Mania adresa: Arena Mall str. Stefan cel Mare nr. 28.
Sper ca ti-am inveselit ziua!

| oo4099 a răspuns (pentru oo4099):

Exact*

| 1234abcd a răspuns (pentru oo4099):

Serios? superhappymersi:*

| oo4099 a răspuns (pentru 1234abcd):

Si eu sunt fana inraita.Eram foarte trista.Deci te inteleg.:*

| 1234abcd a răspuns (pentru oo4099):

laughing