| BruneTTe a întrebat:

Stiu ca suna ciudat,dar exista ceva care sa albeasca haine colorate UNIFORM? Am o camasa roz si o vreau alba :-s Sa-mi iau gandul sau se poate cumva? Multumesc!

4 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Cu clor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu clor Ace, de cate ori nu mi-am patat eu hainele cu elhee hee, si ramaneau niste pete albe. Dar nu cred ca o sa arate chiar albul ala autentic, dar poti incerca sa faci operatiunea asta pe o bucata de material asemanatoare cu acea camasa.

| DolsheBombonikTheo a răspuns:

Exact cum a zis mariapink9 o sa iasa o culoare de rahat si o sa fie urata mai bine i-ati una noua, alba

| MariaPink9 a răspuns:

Mai bine iti iei gandul pentru ca o sa iasa o culoare spalacita straight face si naspa :-s