| cipicu92 a întrebat:

Sunt baiat, am 16 ani si am parul relativ lung. Parintii ma tot "avertizeaza" ca ma duc la tuns daca nu fac ceva cu bretonul sa nu imi mai vina in ochi. Uneori e deranjant si pentru mine, dar asta e, decat sa ma tund mai bine prefer sa stau asa. Am incercat sa tund doar bretnul da se vede foarte urat. Vroiam sa il las lung in asa fel incat sa il pot da dupa ureche mai tarziu, dar se pare ca parintii nu au rabdare sa imi creasca asa de mult. Am vazut pe la televizor bentite inguste (ceva de gebul cum poarta Messi), care uneori nici nu se observa ca le ai, dar te ajuta foarte mlt. Genul acela de bentite nu il gasesc pe nicaieri, ma asteptam sa gasesc la magazinele cu articole sportive, dar au doar dintr-acelea late. Va rog ajutati-ma pe mnie salvandu-mi parul. Spuneti-mi cum se numesc acele bentite si eventul un site de unde mi-as putea lua.

4 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Despre unde gasesti bendite tii s-a spus,eu poti sa-ti spun cum grabesti cresterea : uleiu de ricin creca ai mai auzit si chiar da rezultate, iti poti da de cate ori te speli pe cap cu o juma de ora inainte, pe breton si o sa vezi in vreo luna rezultate vizibile.bafta

| friday a răspuns:

Cauta la Meli Melo, sunt multe bentite, desi sunt pentru. fete, sunt foarte subtiri. Eu am fost azi la M.M. si am vazut o bentita cu o funda facuta din pene, eu zic sa o iei si sa ii dezatasezi penele alea, si ramane o bentita simpla, neagra, si subtire, cam de jumatate de cm.
Bravo tie in priviinta parului devil.

| Teodora20 a răspuns:

Bai,valy nu iti mai fa reclama pe aici ca oricum numai geniu nu esti tu (:

Răspuns utilizator avertizat