| JustDoIT11 a întrebat:

dar va rog sa nu radeti. E foarte serios. De cand m-am tuns viata mea e un calvar. Arat groaznic, niciun baiat nu ma place, si cand am intrebat de ce ei au spus ca am parul scurt etc... stiu ca sa apropie Craciunul si mi-as dori par lung! Nu cred in mos craciun si prostii din astea dar cred in minuni. Credeti ca ar putea fi posibil? Dau funda.

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

E vrajeala chestia care ti-o spun ei, eu stiu multe fete cu par scurt care au iubiti si succes la baieti, uite-te numai pe facebook, si cunosc destul baieti carora le plac fetele cu par scurt. Ai rabdare sa iti creasca, daca nu, poti apela la extensii.

| ChrissD a răspuns:

DA cred ca iti va creste repede, poti sa iei niste picaturi naturistice si iti creste la loc in 1 sap.

| mixxjim a răspuns:

Poate-ti aduce mosul extensii laughing Sau o peruca, dar asta-i cam aiurea. Oricum tunsoarea aia scurta nu o sa dureze o vesnicie si atunci baietii or sa te placa iar, desi daca de asta nu te plac chiar nici nu merita sa-ti pese de ei happy

| Mangustă a răspuns:

Cel mai probabil o sa caute un nou creier la borcan.

| Hieer a răspuns:

Posibil sa ce? Sa iti creasca parul peste noapte?laughing)

| bibiiiy a răspuns:

Sincer? Mie parul scurt mi se pare dragut. Daca vrei ca parul sa iti creasca repede, poti sa folosesti uleiul de ricin.Acesta accelereaza cresterea parului, a sprancenelor si intrarirea unghiilor.Il gasesti la plafar la pretul de 4-6lei.happy

| mizantropuldinmine a răspuns:

Tu traiesti -numai- de dragul baietilor...ma rog

o minune ar putea fi un gram de rabdare, ca sa astepti sa iti creasca parul