| Ionut0909 a întrebat:

Sunt băiat și am 16 ani și vreau sa îmi spuneți niște idei de stiluri de haine. Eu as prefera un stil de haine între EMO și stilul rebel.

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Eu aș spune să te îmbraci normal, lasă stilul emo că nu vei ajunge nicăieri cu el.

| LPCTSTR a răspuns:

Sper ca prin "rebel" nu te referi la caco-stilul nou venit de street-shitboy de pantalonei cu buzunare multe si degeaba si cu o tenta izbitoare de șorț de bucătar de exemplu... sau blugi rupti... pe care mai bine ii numesti "zdrențe", din nou, spre exemplu.
Mai bine iti creezi stilul propriu.
Si, in plus, la 16 ani nici n-ai ce stil sa adopti, nici n-ai nevoie, la 16 ani ar trebui sa acorzi mai mult timp scolii decat cum apari tu pe strada, pentru ca nu "toalele" cu care umbli te fac om, scoala te face.

| Ionut0909 explică (pentru LPCTSTR):

Nu genul acesta de haine. Stil mai rebel ca de școala ma țin eu.

| Sunshine123 a răspuns:

Găsești pe Pinterest o grămadă de stiluri de îmbrăcăminte cu tot cu exemple de ținute.