| WalterWhite a întrebat:

Sunt baiat si am tenul cam alb si nu prea imi place sa stau la soare sau solar deci vreau sa imi spuneti parerea voastra despre cremele autobronzante, sunt bune? Functioneaza? un prieten mi-a spus ca doar te coloreaza nu te bronzeaza si se i-a pe haine e adevarat?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este adevarat, dar tu nu realizezi ca poti fi foarte frumoasa ( si sunt convins ca esti) si fara a fi bronzata?

| DeNniSaViky a răspuns:

Nu folosi creme autobronzante, sunt varza din toate punctele de vedere, nu se intind uniform orice fel de burete ai folosi. Fiecare e frumos in felul lui. si nu trebuie sa stai pe plaja intins sa te bronzezi, ia ti prietenii si jucati un fotbal pe plaja, rata si mai stiu eu ce jocuri si da te cu ulei pentru accentuarea bronzului. stai de la 10 la 12 si in cateva zile esti mai colorat. si eu tot alb am tenul si da rezultate happy

| WalterWhite explică (pentru DeNniSaViky):

Cred ca voi incerca ulei pentru accentuarea bronzului, functioneaza?