| Pinxiee a întrebat:

am 14 ani si as dori sa merg la solar de 2 sau de 3 ori in luna Mai pentru ca voi avea banchet si, in plus nu am cum sa ma bronzez in Mai pentru ca nu e soarele destul de puternic, zic eu...In orice caz, ce spuneti, imi va face vreun rau major daca merg la solar de 2 sau de 3 ori si daca stau nu mai mult de 5 minute? Mentionez ca nu vreau sa folosesc creme autobronzante pentru ca eu vreau un bronz de durata, fara sa-l intretin in fiecare zi sau sa ramana pete, prea multe complicatii cu cremele astea, pentru mine cel putin.Astept raspunsurile voastre, multumesc mult.Va pup.

Răspuns Câştigător
| Silviu591 a răspuns:

Solarul provoaca, cancer.lasa solarul. e mai misto fara. pielea mai alba.plus ca bronzatul de la solar nu arata bine.

2 răspunsuri:
| L a răspuns:

Eu nu te sfatuiesc sa mergi la solar, esti inca foarte tanara si nu cred ca e indicat.smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca poti sa te duci dar sa nu faci abuz, adica sa nu stai mai mult de 5 min la fiecare sedinta.