| Ale94 a întrebat:

Sunt bruneta,putin mai inchisa la ten, parul negru si ochi caprui.Cum ar trebui sa ma vopsesc sa mi se potriveasca?

Răspuns Câştigător
| xCrinax a răspuns:

Nu te vopsi prea deschis pentru ca o sa arate artificial. Exclus blond sau roscat, insa poti incerca un saten inchis, chiar un castaniu sau brunet cu tente albastrui sau mov.
Bafta multa!

2 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Tot timpu cel mai ok e sa alegi nuante cat mai apropiate de culoarea naturala,pentru a fi intr-un contrast placut cu tenul, ochii, etc., de aceea majoritatea blondelor au ochi albastrii si majoritatea brunetelor ochii caprui, cu mici exceptii.

| BalonasheDeSapun a răspuns:

Exact asa sunt si eu! Eu cred ca ti-ar sta bine un saten deschis....brunet deschis.....pe site-ul www.taaz.ro poti sa te vopsesti intr-o poza sa vezi cum arati! Funda te roooog!