| yoonny a întrebat:

Sunt bune cremele de la Planet SPA pentru puncte negre? Daca da ce culoare e buna?

funda

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Punctele negre nu le îndepărtezi decât prin presarea zonelor afectate care în prealabil au fost expuse unei băi de abur pentru dilatarea porilor, ca apoi să pui comprese reci îmbibate în ceai de mușețel.
Pa, pa.

| FroddoLikesBlood a răspuns:

Sunt foarte bune.eu folosesc cele de culoare verde sunt foarte bune dau rezultatul dorit, ti le recomandkiss

| CrisAvon a răspuns:

Pentru punctele negre iti recomand masca de fata cu minerale din marea moarta din gama Planet Spa (cea gri). Eu am folosit-o mai mult pe nas (acolo am puncte negre) si dupa un timp au disparut.
Ar fi bine sa faci comanda acum la Avon deoarece sunt o multime de oferte in catalog, mai ales la gama Planet Spa; daca vrei sa comanzi ceva sau sa vezi brosurile nu ezita sa-mi dai un mesaj pe adresa cristina. avon22@yahoo.com si te voi ajuta cu placere.

| Loryb a răspuns:

Pentru puncte megre eu iti recomand gama Clearskin de la Avon, pentru mai multe informatii, viziteaza site-ul: http://produse-avon.blogspot.ro/search/label/Clearskin, aici gasesti si informatii despre gama Planet Spa.