| 10011993 a întrebat:

Sunt bune fardurile de ploape de la avon? nu doresc parerile celor care le comercializeaza fara sa le fi fololosit... vreau raspunsuri din punctul vostru de vedere

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din punctul meu de vedere sunt de duzină, se strâng, se întind, curg!
Pa, pa.

| bianca9422 a răspuns:

Eu folosesc fardul de ploape cel cu 4 culori
Purple Haze(are 3 nuante de mov si 1 gri)

si imi place la fel de mult fardul de ploape supershock lichid
e primul fard de ploape lichid care sub nicio forma nu se strange

sper sa te fi ajutat :*

| dydy1 a răspuns:

Foarte bune, eu folosesc purple hazelove struck si nu ma pot desparti e el, adica sa il schimb

| pink10 a răspuns:

Eu le folosesc atunci cand nu am timp sa ma aranjez prea mult happy
Mi se par destul de bune si sunt niste culori foarte dragutebatting eyelashes Nu se intind si tin destul de mult happy Iti asigura un machiaj natural si discret si sunt foarte usor de aplicat happy Mie una, imi plac happy
Dar daca vrei o gama super buna de machiaj, poti apela la produsele MAC, sunt geniale :X
Funda?batting eyelashes

| Razvan4414 a răspuns:

Da.Mama mea e coordonator.Sunt foarte bune.De acolo isi ia prietena mea.Sunt bune. Funda?

| Bubbles17 a răspuns:

Da sunt foarte bune mie una nu imi provoaca nici o iritatie sau ceva de genul. oricum depinde si de tenul tau.

| GhAgHiChAdEbUzZzUnAr a răspuns:

Mai nu stiu ce sa zic sunt, dar te as sfatui sa nu le folosesti prea des mai bine mai naturala. parerea meawinking

| Georgianaax a răspuns:

Eu una folosesc fardurile de la AVON.si nu le comercializezwinking. acum depinde, pupici:*

| Єℓy a răspuns:

Sunt ca oricare alte farduri... nu-mi plac foarte mult pentru ca nu au o intensitate a culorii prea buna in schimb rezista destul de mult iar unele sunt chiar foarte Ok. Daca ar fi sa aleg o firma as spune Sugarpill http://www.sugarpillshop.com/collections/shop

| lacramytza a răspuns:

Da, sunt bune...dar din punctul meu de vedere mai bune sunt cele de la oriflame...