| JANAKS a întrebat:

Am nevoie neaparat de ajutorul vostru. Am 12 ani si imi doresc sa fac si eu banii mei. Cum as putea face asta avand in vedere faptul ca nu ma pot angaja oriunde si oricum. P. S.- Nu vreau raspunsuri de genul: Nu poti!; Esti prea mica!

Ma gandesc la reprezentant AVON... Ce ziceti? Merita? Si in ce consta?

Cine stie sa imi dea un mesaj pe privat si ii voi va id meu ca sa ma ajute. Multumesc foarte mult! Dau funda pentru. cele mai multe si cele mai bune variante.

Răspuns Câştigător
| Basketball23 a răspuns:

Reprezentant AVON nu prea merge pentru ca si eu am aceeasi varsta ca tine si atunci cand nu iti platesc produsele trebuie sa le platesti tu din banii tai...straight face ce zici sa iti economisesti bani pentru ca din pacate si eu vreau sa lucrez dar nu putem pentru ca nici buletin nu avemstraight face si de aceea eu economisesc bani mai pun si din alocatie o parte si se strang destui happy sper sa te ajut te pup :*