| mardeamor a întrebat:

Sunt nevopsita de 6 luni aproape ca am de tot culoarea mea naturala saten si as vrea sa stiu daca ma duc la salon sa ma decolorez mi-ar iesi un blond gri? stiu ca dauneaza decolorarea dar doar raspundeti la intrebare daca stiti multumesc

1 răspuns:
| Mirela2904 a răspuns:

Blond-gri vei reusi in special la salon cu vopsea speciala.Dar am citit cateva sfaturi cum ca ai putea realiza chiar tu asta, combinand vopseaua blonda cu o lingurita de vopsea inchisa.