| SaRiNoOtZa a întrebat:

Suvitele se mai poarta? Sau este la moda sa iti vopsesti tot parul.Ca o persoana mi-a spus ca doar tigancile se mai fac suvite. Apropo daca am parul brunet ochii capruilaughing si tenul masliniu ce culoare pot sa ma fac suvite? Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| lunarwolf a răspuns:

Well...depinde.

Legat de afirmația aia idioată,că doar țigăncile mai au părul vopsit...e o aberație. :) Nu ai văzut tipele alea rockerițe vopsite roz,albastru sau verde,violet,etc? :-? Se poartă. Mie îmi place. :d

O să mă fac la vară violet + verde praz + turquoise. Arată super împreună. Și eu sunt șatenă,cu ochi căprui.
Aș vrea să experimentez vara asta,totuși. La școală, oricum, nu mă lasă profii să mă vopsesc...deci,la vară, desfrâu.:))

O să mă fac la sfârșitul verii, o nuanță de roșcat. Gen :
http://vi.sualize.us/view/143f697da4eb15962c6308d26c6112ca/

Baftăăă! :D Fundiță?;))

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi ce mai este la modă, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| anutza a răspuns:

Nu e adevarat ca doar tigancile se mai fac suvite.
Suvitele se poarta si se vor purta mereu

| ynna93 a răspuns:

@evilbite.bine bine desfraiu dar parul` tau? la toamna o sa fii cheala.si nu cred ca`ti convine asta.si acum sa raspund la intrebarea ta.eu m`am facut prima data suvite la sfarsitu` clasei a 7a.eram innebunita. apoi mergeam la 3-4 lunisa le fac iar.m`am plictisit de ele.mi-am facut roscate. apoi am fost bruneta.am avut si doua noante de blond.thinking si acum din nou suvite si crede`ma oricui ii sta bine cu ele.eu le ador.si pe moment numai vreau sa le schimb.sunt clasa a12a acumbig grin.paru` meu a suferit multe transformari dar nu recomand asta nimanui:-s.acum e mai subtire mai sensibil si`l prefer mai simplu succes.