| 88k a întrebat:

Știe cineva unde pot merge sa îmi fac tongue split? Nu știu unde aș putea sa merg pentru a-mi face o programare pentru bifurcarea limbii. Încă nu am încercat la chirurg, mă gândesc să-l întreb dacă îmi pot face o progamare la el pentru asta, dar vreau sa aud și părerile voastre.

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

La saloane de piercinguri.
La chirurgie -privata evident- nu prea se ocupa ei de asa ceva.

4 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Cand vrei sa faci asa ceva trebuie sa stii cateva lucruri. Din ce am cjtit, e inconfortabil la inceput, ai dureri care ti se vor ameliora numai cu calmante. La inceput trebuie sa ai grija sa nu se redeschida rana si sa ai grija sa nu se infecteze. Trebuie sa inveti din nou sa vorbesti cu noua limba. La inceput mergi cu carnetelul si cu pixul ca sa comunici. De ce ar vrea oricine sa treaca prin asa ceva?

| 88k explică (pentru christall):

Știu ce voi avea de suportat, știu și ce alimentație îmi va trebui pentru a nu dauna rănii încă deschise și știu ca un timp o sa îmi fie greu sa vorbesc chiar și după închiderea rănii deoarece va trebui sa mă acomodez cu noua schimbare. Și ca răspuns la întrebarea ta " De ce ar vrea oricine sa treacă prin așa ceva", din propie plăcere. Pentru a avea satisfacția ca arați exact așa cum ți-ai dorit, părerea mea.

| christall a răspuns (pentru 88k):

Succes! Sper sa merite!

| Denysa0012 a răspuns:

De ce vrei sa strici corpul pe care ți l-a dăruit Dumnezeu? Mai gândește in legatura cu alegerea ta...nu vei avea vreun castig daca faci asta...din contra