| Dianna_8523 a întrebat:

Tin dieta, adica nu beau sucuri, nu consum zahar in excces (cat se poate de putin, dar nu mananc dulciuri de niciun fel, doar cereale care da sunt cu ciocolata.), nu mananc paine, nu beau alcool de niciun fel, nu mananc dupa ora 7... si incerc sa mananc cat mai ok. M-am apucat de aerobic, credeti ca ma va ajuta sa slabesc?

3 răspunsuri:
| TrottiForYouOfSurprise a răspuns:

Da.o sa te ajute sa slabesti dar vorba lui ppr nu trebuie sa te infometezi prea tare. Mananca cat mai multe legume si fructe si supe o sa te ajute! Succes

| ppr a răspuns:

Da,dar sa nu te infometezi foarte tare.mananca legume, supe, carne fiarta.bafta!

| NotForEmos a răspuns:

Clar! La tabietul tau zilnik da asta e sigur atat tot sa nu ne minti cu chestia asta ca tot pe tine te minti...Dar da la km mananci adica multa lume ar vrea sa poata sa maance asa dar nu toti pot eu de ex nu sunt grasa am 1.57m si 41 de kg si asta e bine dar orice as face nu pot sa ma las de dulciuri... In orice caz vei devenii slim iti sp eu! :*:* XOXOXO