| Gabitaancutaelena a întrebat:

Știți vreo masca de par pentru parul fin și subțire dar pe lungime foarte uscat? Ce aș putea face sa nu îl mai am atât de uscat pe lungimi? O fi din cauza spălări des?

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Se intampla sa fie astfel daca il agresezi cu placa sau ondulatorul si nu il hidratezi. Incearca sa folosesti o masca hidratanta. De exemplu, una care mie imi place mult, este l'oreal elseve cu ulei de cocos.

| Eleenix a răspuns:

Masca la borcanaș de la Garnier își face treaba ca la carte.

| Dianaaaaa82 a răspuns:

Încearcă masca de par de la Nanoil, cea cu keratina. Este extrem de buna si se elimina foarte bine la clatire, nu incarca parul deloc. Eu am o luna de cand o folosesc si aspectul parului s-a imbunatatit considerabil