| Loredana_6847 a întrebat:

Tocmai m-am vopsit ieri dar nu imi place deloc cum mi-a iesit si as vrea sa ma vopsesc din nou, sa ma fac mai deschis (mentionez mi-a iesit un blond "galben" care nu imi place, si nu, nu am fost bruneta inainte). Cat trebuie sa astept sa imi vopsesc parul din nou? Care ar fi cea mai buna vopsea? Am nevoie de raspuns, Multumesc

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Un rezultat sigur vei primi doar la un salon cat de cat bun nu cele din colturile blocurilor cartierelor, iar pentru o noua incercare trebuie sa astepti macar 2 saptamani

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Am avut si eu multe rezultate neplacute referitoare la tunsori si vopsit,chemand acasa fel si fel de coafeze,mergand la coaforuri impreuna cu colegele de liceu, pana cand am pus mana pe laptop si-am dat o cautare pe google si-am gasit un salon bun, intr-adevar ma golea si in buzunare dar rezultatul era mai mult decat multumitor.

| Beatrice_5910 a răspuns:

Daca acum te-ai facut prima data blonda ii normal sa iasa mai galben pana se decoloreaza cu totul parul. Eu am fost blonda vreo 3 ani si am folosit Londa 01, am fost foarte multumita de ea. Si eu prima data cand m-am facut blonda am iesit mai galben (eu eram un saten deschis) dar urmatoarea data mi-a iesit culoarea dorita.Incearca Londa sau Pallete este buna gama XXL.

| Loredana_6847 explică:

Nu este problema de saloane profesioniste doar ca tipa a gresit vopseaua si nu mi-a zis nimic. In fine, sunt destul de suparata dar doua saptamani cred ca pot suporta. Mersi frumos, mai ai inca o fundita de la minewinking