| anonim_4396 a întrebat:

TPU, de ce atunci când îmi fac sprâncenele plâng? (Sunt băiat)
Ma doare rau...
Ce sa fac sa nu mai simt durerea?

4 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

De ce? Si baietii se pot pensa mai ales daca au monospranceana sau le cresc "salbatice". Modul de pensare e un pic diferit decat la fete.
http://www.stilmasculin.ro/pensatul-sprancenelor-la-barbati/

| Knu a răspuns:

Daca iti faci sprancenele, nu esti baiat.

| xSniTzel a răspuns:

Pune-ti un cub de gheata inainte de pensat pe spranceana si tine-o timp de cateva minute pana iti amorteste. Functioneaza, crede-ma happy

| Fyo a răspuns:

Esti sensibil, va trebuii sa te dea cu spirt! Iar atunci cand te penseaza sa-ti sustina foarte bine pielea ochiului, iar eventual sa iti ia cate un fir, nu cate 2 -3!

P.s : Nu vad nimic rau in a se pensa si un baiat, asta inseamna ca se respecta si nu sta cu "stuful " la ochi!