| Gabiiii1234567 a întrebat:

TPU! Mi-am tuns varfurile acu juma de an si de atunci nu mi-a mai crescut deloc paru vizibil! Am renuntat de atunci si la placa si la feon in mare parte si imi faceam si imi fac foarte multe tratamente de intarire a firului de par si de regenerare. Dar degeaba. Scalpul mi-l masez aproape in fiecare zi si tot degeaba. Sport fac..sanatos mananc in mare parte. Spuneti-mi si mie...ce sa fac sa creasca mai repede si vizibil?crying

4 răspunsuri:
| Azazea a răspuns:

Poate il stresezi prea mult cu atatea tratamente si masaje, lasa-l sa mai traiasca si el in pace, si se rezolva singur ^^ daca nu ai varfurile arse/despicate/pascute, atunci lasa-l in pace

| Leerix a răspuns:

Poti lua capsulele Forcapil pentru cresterea parului, sunt foarte bune atat pentru par cat si pentru unghii, am urmat cateva luni tratament si se vedeau diferentele. Se iau cate 2 capsule in fiecare dimineata. http://www.forcapil.com/ro/capsules.html

| Gabiiii1234567 explică:

In afara de medicamente.

| Gabiiii1234567 explică:

Poate exista un tratament mai bun