| Secret_7165 a întrebat:

Trec intr`a 8`a si am nevoie de un ghiozdan sau o geanta pentru scoala. Imi puteti da niste sugestii? de unde sa cumpar si sa imi aratati niste modele mai dragute, etc.batting eyelashes fundita

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Du-te in carrefour sau intr-un hipermarket care iti place si te uiti ca sunt destule.

| Caisuta a răspuns:

Depinde si ce iti doresti.Eu tot a 8a trec si sincer, acum vreau sa imi iau un rucsac de la adidas pentru ca am foarte multe genti de toate culorile. Daca ai uniforma ar fi mai potrivita op geanta iar daca nu ai poti alege ce vrei. Uite aici ceva care mie imi place :http://www.beautyofpain.ro/article_search.php?lang=ro& w=eu& sb=GENTI%20MILITARY& ids=a

| Kodokuna a răspuns:

Stii, cred ca cel mai bine ar fi sa vizitezi un magazin de rechizite.Cu siguranta vei gasi ceva dragut.

| LoVeRainbowAnDmUsic a răspuns:

Eu iti propun sa iti iei un ghiozdan cu motive florale pentru. ca e la moda si nu o sa te doara spatele...:]