| JuicyCupcake a întrebat:

happy Voi ce stil de geanta de scoala preferati? Ghiozdan sau geanta de umar? Am nevoie de geanta noua si nu ma pot decide >: Fundita :*

6 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Rucsacul e mai comod. Părerea mea.

| MaliciousDeath a răspuns:

O geanta de umar arata mai bine, insa pentru scoala e mai simplu si mai practic un ghiozdan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghiozdanul, e mult mai comod.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Geantă pe umăr... Însă nu una de piţipoancă jenibilă, de pele şi cât dulapul de mahon ori, la extrema cealaltă, cât degetarul Degeţicăi.

| mariaalessandra a răspuns:

Mie imi plac gentile, dar daca ai multe de pus in ea o sa fie cam grea sau o sa stea umflata.

| Cristina64 a răspuns:

Buna.Eu am un ghiozdan.Intr-un timp am avut o geanta de umar, dar era foarte incomoda si plus ca ma lasam intr-o partelaughing...Ghiozdanul e mai incapator si mai comod.winking