| CmOnne a întrebat:

Ugg-urile tin de cald iarna?

7 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Sigur ca da.

| mgtow a răspuns:

Ce mai e si aia? Ugg-uri nu am auzit de ele.

| ElizzaTPU a răspuns:

Sigur ca da happy Eu le am de anul trecut, le-am cumparat de la Bata si am dat 120 ron.
Le-am scos de la "naftalina" zilele trecute happy

| Owakey a răspuns:

Bună!

Normal că da.

Baftă!

| andrul a răspuns:

DA.sunt foarte bune. Daca iti cumperi originale, cred ca sunt si waterproof.REstul nu sunt prea rezistente la apa.Dar retin caldura extrem de bine.

| Zyzu a răspuns:

Alea originale tin foarte caldm nu stiu daca se mai poarta iarna asta, dar eu personal o sa le port pentru ca le ador,( am 2 perechi)
P.S. daca vrei sa-ti iei ia-ti lungi pentru ca alea scurte se lasa si arata super naspa
Succes! >big grin