| Doηηa a întrebat:

Un șampon foarte bun anti mătreață?
Fără Head & Shoulders, Nivea nu sunt bune de nimic pentru mine!
Fundă!

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi la Federico Mahora, Hemel.
Pa, pa.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Foarte bun raspunsul lui @Hombre!
Sau incearca samponul pentru barbati.
Nivea cu keratina lichida pentru barbati!

| mona a răspuns:

Pantene 2 in 1 antimatreata

| Hombre a răspuns:

Toate samponurile insirate aici sunt basini la capitolul matreata, poate in afara de "Nivea cu keratina lichida" dar pe care nu bag mana in foc. Mergi la farmacie si ia-ti un sampon Dan free la 100 ml, e vreo 25 de lei daca mai tin minte bine, combate matreata si seboreea capilara. Vezi ca mai are si alte tipuri, dar iti recomand sa-l iei pe cel care e imbuteliat la capacitate mica ca in tamp poate sa apara iar, seboreea devine rezistenta si e bine sa treci pe altul.

| mariukka a răspuns:

Sampunuri anti matreata de la avon sint foarte bune am si eu si vreau sa-ti spun ca ajuta

Răspuns utilizator avertizat
| Cuniska a răspuns:

Incearca Clear sau Palmolive pentru matreata sau foloseste sampon pentru copii Johnson baby

| Raspundd a răspuns:

Nivea cu keratina lichida. ARe efecte. Funda?

| MadalinaAlexandra a răspuns:

Eu folosesc Syoss, si sunt multumita

| Kukiux a răspuns:

Clear, foarte bune produsele.

| Cumatrenco_Marin_1985 a răspuns:

Garrnyer,Sioss,Clear.Eu folosesc personal Garrnyer (e foarte fine samponul).Cu placere

| noinspirationforname a răspuns:

Elseve.

| BeatriceBety a răspuns:

Wash&go,clear,farmeowinking Funda?