| Marina_Daniela_1992 a întrebat:

Un băiat are față ovală, cum i-ar sta bine slab sau gras la corp?

8 răspunsuri:
| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Oricui i ar sta mai bine slab, parerea mea.

| GouDidodino a răspuns:

Gras, sa arate ca un butoi

| Bizon95 a răspuns:

Oval cu oval se potriveste
asa ca, GRAS CAT CUPRINDE big grin rolling on the floor

| Frank51 a răspuns:

Sunt de acord cu raspunsul de mai sus, oricui ii sta mai bine slab.

| Marina_Daniela_1992 explică (pentru Frank51):

Nu chiar piele și os.

| Frank51 a răspuns (pentru Marina_Daniela_1992):

Si mai depinde si de fizionomie, exista n tipuri de corpuri, iar forma fetei difera extrem de mult. Chiar daca esti slab poti avea o fata foarte rotunda(spre ex Taras Kulakov), si viceversa.

| RAY a răspuns:

O greutate normala este recomandata tuturor

| Violleta2022 a răspuns:

Nimanui nu-i sta bine gras la corp, indiferent ca fata este ovala sau rotuunda.