| Anna1Maria2Elizabeth3 a întrebat:

Un spray pentru par. De preferinta pentru indesirea parului? Funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi s-a indesit de la fiolele revalid. Dar de ce ai vrea asta? O sa te umplii de fire rebele si in plus noi avem un numar de fire de par, nu o sa ti se indeseasca parul de o sa zici " Mama cat volum! ". Foloseste un sampon uscat pentru a da impresia de par des si cu mult volum.
Exemplu : Batiste cumparat online sau balea din dm.

| Catacombe a răspuns:

Http://www.nanogen.ro/......epare.html e sampn, dar e foarte bun :) pentru mine a functionat. Sper sa te ajute.