| publicname a întrebat:

Cel mai bun tratament pentru "indesirea" parului? Dau fundita

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Abcd_3874 a răspuns:

Ulei de ricin!
Amesteca un ou cu o lingura de ulei de ricin. Aplica acest amestec la radacini, masand usor. Inveleste-ti capul intr-un prosop pentru a pastra caldura si ramai asa timp de 30 de minute. Spala-ti parul cu sampon, apoi usuca-l si aranjeaza-l ca de obicei.
sau daca nu. tunde-l happy

| Rill a răspuns:

Poti utiliza un tratament cu ulei de ricin sau o fiertura de brusture.

| Donn4All a răspuns:

Iti spun eu ca si eu am probleme Ulei de ricin sau crema cu extras de petrol o sa dea rezultate iti spun eu pe amandoua le gasesti la farmacia naturista. Mult noroc!

| Donn4All a răspuns:

Tratamentul cel mai eficient e crema cu extras de petrol! O gasesti al farmaciile naturiste si nu costa mult ( 7 lei ). Bafta!

| Marin_Alexandra_1956 a răspuns (pentru Donn4All):

Cu sigurantă voi incerca.

| Marin_Alexandra_1956 a răspuns:

Buna ziua, am părul foarte subtire si rar, este foarte degradat nu stiu ce să mai fac, ce sfaturi imi dati si un tratament daca-i posibil naturist.Vă multumesc.