| rumi36 a întrebat:

Unde pot gasi un magazin ieftin de cosmetice in Bucuresti?

3 răspunsuri:
| MorcovMajestic a răspuns:

De ce ai vrea sa pui chestii ieftine pe fata ta si sa risti sa iti strici tenul? Mai bine nimic.

| Skylor a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Poate unii nu își permit, dar asta nu înseamnă că dacă s ieftine nu sunt bune.

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Skylor):

Cum ziceam mai bine nu pui nimic, tenul e sensibil si important, ieftin nu inseamna bun inseamna ca au folosit materiale de proasta calitate care pot sa te afecteze
Daca nu ai bani strange in timp si ia ceva mai bun ca sa nu faci alergii si prostii
Daca nu o crema hidratanta ajunge
Rimelul poate fi ieftin
Daca vorbim de fond de ten, farduri si altele mai bine nu riscam