| Mdea a întrebat:

Urgent!
nu stiu cu ce sa ma mai imbrac si cum sa ma mai machiez (pentru la scoala)
+ cum sa-mi fac parul
FUNDA:X

3 răspunsuri:
| Parker a răspuns:

No more pitzi -_-

| justfreelove a răspuns:

Tinuta lejera mereu este la moda, iar pe vremea asta culorile deschise sunt cel mai indicate. Eu ca baiat apreciez o fata care NU este machiata in mod excesiv. (putin rimel este de ajuns)Acuma depinde desigur de fizionomie, ten sau personalitate, dar nu uita: un zambet pe buze poate sa te faca de 10 ori mai sexy

| Kaℓi a răspuns:

Si cum vrei sa te ajute cei de aici? iti stie careva garderoba, silueta, stilul? varsta? fizionomia sau lungimea parului, ca sa te poata sfatui?
Daca e foarte urgent, suna la 112, zic.