| zambetcald a întrebat:

V-ati cumparat deja uniforma scolara? cum arata?

8 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Perfect.Este de culoare albastru inchis, arata bine cat de cat laughing mai ales pe mine B| de nota 10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi sunt la un liceu cu uniforma obligatorie, nu mi-am luat uniforma. Mi-am luat niste blugi negri care sa para cat de cat asemanatori cu aia de uniforma si niste camasi.

| zambetcald explică (pentru anonim_4396):

Dar nu va controleaza? adica va lasa cu blugi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru zambetcald):

Ba da ne controleaza si nu, nu ne lasa cu blugi, dar oricum de mine se va lega ca am parul mare asa ca ce mai conteaza daca se leaga si de uniforma?

| zambetcald explică (pentru anonim_4396):

Pai daca iti prinzi parul, care ar fi problema? sau trebuie tuns?

| anonim_4396 a răspuns (pentru zambetcald):

Nu am ce sa prind ca nu e asa de mare. Nu am plete, e stil afro.
Si da, mi se cere sa ma tund pana a doua zi. Halal democratie.

| zambetcald explică (pentru anonim_4396):

Si pe noi stau profii cu gura, sa ne prindem parul, si sunt in liceu! si chiar o facem.

| KilluaZoldyck a răspuns:

Arata a uniforma si nu imi place, dar n-am ce face