| anonim_4396 a întrebat:

V-ati cumparat vreodata haine de la second-hand?

42 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru BonneLess):

Nu.

| BonneLess a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ma bucur.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru BonneLess):

Ignor-o ca face pe interesanta. laughing

| BonneLess a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vazut oricum am ignorat-o tongue

| xAditzu a răspuns (pentru BonneLess):

Hahah astia 2 cu care te certi cam au dreptate, cred ca esti o "mare fitoasa" pardon, panarama laughing care incearca sa faca pe diva pe aicea laughing, ba ma lasi fetita, nu e o rusine sa iti iei haine de acolo, sau chiar sa primesti haine de la altii, mai ales daca nu ai posibilitati. Dăăă rolling on the floor

| BonneLess a răspuns (pentru xAditzu):

E problema mea daca sunt fitoasa si nu te priveste pe tine. Daca ai altceva de spus te astept cu inca o replica de "destept".winking

| Yamx a răspuns (pentru anonim_4396):

raised eyebrows

| ooliveer a răspuns:

Nu, dar nu din cauza ca sunt second-hand, ci pentru ca nu aveam nevoie happy

| ZvT a răspuns:

Mi-am luat odată o pereche de adidaşi din Mall cu 350 de lei şi m-au ţinut exact cât scria pe garanţie. Când vreau să îmi iau ceva de firmă mă duc la second-hand, nu mai dau banii pe replici şi stau liniştit că nu poartă şi altcineva exact ce port eu.
Pentru prinţesele care nu intră in second-hand, vă recomand să vă duceţi la muncă, poate aşa învăţaţi să preţuiţi ceea ce vi se oferă.

| CharlieHarper a răspuns:

Nu.

| Angi92 a răspuns:

Eu cumpar... imi place foarte mult www.hainelecopiilor.ro,de acolo iau pentru copii foarte bune hainele si preturi foarte mici, sunt si unele noi. Iar pentru mine de la sh din oras.

| 17Ioana a răspuns:

Da, recomand cu caldura sa mergeti la magazinele sh din cartier, o sa fiti surprinsi de ce veti gasi. Se intampla sa gasiti haine de firma, la preturi foarte mici, unele chiar nepurtate.
Eu am ajuns din intamplare la un depozit din Bucuresti, am fost uimita de ce am gasit.
https://fullfashionhouse.ro/
Si la salajan am gasit un magazin sh specializat pe incaltaminte, mi-am luat o pereche de cizme din piele intoarsa, super faine