| DumiY a întrebat:

Fiti sinceri: Ati cumparat vreodata ceva de la Second Hand?

13 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Da. Mi s-a intamplat sa bat tot orasul in cautarea unui anumit obiect de imbracaminte (si stiu exact ce anume vreau, cand ies la cumparaturi) si sa nu gasesc nimic sa-mi placa. In schimb, la SH, am gasit exact ce doream, in stare perfecta. Si, evident, mult mai ieftin.

| mona a răspuns:

Pentru mine nu prea dar copilului meu i-am luat o gramada de haine

| UnleashedPsycho a răspuns:

Normal, nu văd nimic greşit în asta.

| Musique a răspuns:

Da.Au esarfe minunate, pe care nu le găsești în restul magazinelor.
Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| Zatharra a răspuns:

Da.

| FearOfTheDark a răspuns:

Mergeam spre scoala intr-o zi si in vitrina unui SH era o geanta cu Motorhead si Iron Maiden.Era noua, avea eticheta si era in punga, deci nu era folosita.Asa ca am cumparat-o laughing

| IonelaaaS a răspuns:

Sincer zici thinking Da, am cumparat ceva tricou. tu?

| DumiY explică (pentru IonelaaaS):

Da,am cumparat cate ceva. Pana la urma nu haine face pe om, nu e o rusine sa cumperi de la S\H.
Pana la urma, de ce s-au m-ai facut si asemenea magazine?!

| IonelaaaS a răspuns (pentru DumiY):

Da.Unele haine de la S/H parca nici nu au mai fost purtate...

| MaXImILiAn32 a răspuns:

Da

| Wongraven a răspuns:

Nu.