| DarkComY a întrebat:

Va functiona crema epilatoare pe par destul de lung? Vreau sa ma epilez pe picioare si cineva mi-a recomandat sa folosesc crema epilatoare, dar am par cam de 1, 5-2cm pe picioare. Si ce crema ar trebui sa folosesc? (am de gand sa merg la mare si nu merg cu asa par laughing, si da, sunt baiat )

Răspuns Câştigător
| micutaEU a răspuns:

Veet® Cremă depilatoare 3 minute e tot ce vă trebuie să scăpaţi de părul nedorit într-o clipă!

Crema Veet dizolvă mai degrabă decât taie părul, aşa că părului nedorit îi ia mai mult să crească la loc decât dacă se foloseşte lama de ras. Pielea nu mai înţeapă atunci când părul creşte. FUNDA?

| DarkComY explică (pentru micutaEU):

Da, dar faptul ca parul meu e asa de ...lung... nu e o problema? Adica nu prea vezi fete cu 1, 5-2cm de par pe picioare, ci probabil cu maxim cativa mm. Si vreau sa stiu, sa nu cumpar degeaba.

| micutaEU a răspuns (pentru DarkComY):

Nu e nici o problema

8 răspunsuri:
| micutaEU a răspuns:

Esti fata sau baiat?

| DarkComY explică (pentru micutaEU):

Cred ca e clar ca is baiat...cum am scris si in intrebare in sine happy (doamne fereste sa vezi o fata cu atata par laughing )

| micutaEU a răspuns (pentru DarkComY):

Da dar tu ai spus ca:NU PREA VEZI FETE CU PAR PE PICIOARE DE 1.5-2cm.

| DarkComY explică (pentru micutaEU):

Ma refeream ca fetele probabil nu folosesc crema pe par asa de "lung" si pe par mult mai mic. Deci poate are alte efecte, mai putin eficiente, pe par mai mare.

| micutaEU a răspuns (pentru DarkComY):

Nu e buna

| micutaEU a răspuns (pentru DarkComY):

Nu stai linistit este buna.Ps:am spus nu ebuna mareferam la nu! E buna!