| Arakiss a întrebat:

Va plac fetele cu tatuaje?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Nu. Machiajul excesiv, tatuajele exagerate, piercing-urile de orice fel (dar mai ales alea in limba sau nas) imi provoaca scarba.

Ok, un tatuaj mic care are o anumita semnificatie poate sa fie frumos dar sunt si persoane care exagereaza... intelegi ideea.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,arata fain

| Drimmero a răspuns:

Da, mi se par foarte misto, dar cu conditia sa nu fie prea proeminente.

| Hammurabi a răspuns:

Sincer, văd din ce în ce mai multe tipe cu tatuaje.
Și mă gândesc cât de veseli o să fim la bătrânețe când vom vedea atâtea babe tatuate. laughing))))

| Endoryus a răspuns:

Ceva mic deasupra fundului merge. Mai mult de atat e deja scarbos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le ador sunt dragute, tatuajele.
Alea mici mai bine nu existã, acum nici sa aiba corpul plin de tatuaje nici sa aiba o micã patã pe Corp, daca tot are un tatuaj sa fie tatuaj nu chestii de fetitã.

| 6684464 a răspuns:

NU!
Bine... daca este unul micut si dragut sau sexy si monocrom nu are nimic, dar daca sunt 3 deja imi inchid fermoarul.